Lida İle İyi Bir Zayıflama Programı

İyi bir zayıflama programında, oranlı ve belli bir sınırın altına düşmeyen diyetlerin yanı sıra egzersizle yakılan enerji artırılmaya çalışılır. Egzersiz ve diyet programlarına katılan kişilerin önemli kısmı verdikleri kiloyu yetersiz, sonuçları umut kırıcı buluyorlar. Bu durumu daha iyi bir hale getirmek ise kolay ve düzenli kullanım ile sonuçlanacaktır. Lida zayıflama hapını düzenli bir kullanım ile ayda 8-12 kilo verme oranına sahip olacaksınız. Bu durumu egzersiz ile katkıda bulunmak ise bu durumu daha iti bir hale getirecektir. Bunun için bir hasta yalnızca kilo değişimi ile değil, kan testleri sonuçları gibi değişkenlerle de izlenmeli, bu sonuçlardaki olumlu farklılıklar vurgulanarak kilo verme dışındaki avantajlara da dikkat çekilmelidir. Gerçekci hedefler belirlenmeli, 6 ay içince verilebilecek kilo baştan hesaplanıp konuşulmalıdır.

Hastalar genellikle daha fazla kilo kaybetmek isterler. Yüksek hedefler değil, ulaşılabilecek hedefler uzun dönem birlikte çalışabilme imkanını arttırır. Tabii ki ilk hedeflere ulaştıktan sonra ileri hedefler konulabilir. Kullanım esnasında besin değerleri de önem kazanmaktadır. Lida Zayıflama hapını kullanırken Besin değerlerinin önemi ise sağlıklı besinler almak vücut direncini de sağlayacaktır. Süreklilik için üç ay aralarla kontroller yapılmalı ve hedefler gözden geçirilmelidir. Sonuçtan hoşnut olmama bu alanda çalışan kişilerin sık karşılaşacağı bir durumdur. Zor gelse de bu durumdaki kişileri dinleyebilmek ve anlayış gösterebilmek gerekmektedir.

Uzun süreli başarılı kilo veren kişilerin en önemli ortak yönleri yaşama biçimlerini değiştirmek, daha hareketli oldukları, yemeğin daha az göz önünde olduğu ve temel ilişki biçiminin bir yerlerde yemek yemek olmaktan çıktığı yaşamlar sürmeleridir. Kilo vermek zorlu bir süreçtir ama kiloyu korumak daha zordur. Kilo verme sınırlı bir süredir. Haftalar, aylar içinde ulaşılacak bir maraton koşusu gibidir.